Rezervace

Orientální tance

Orientální tanec je tanec původem ze Středního východu. V současné době je ve světě velmi rozšířen a těší se velké popularitě. Orientální břišní tanec je jednou z nejstarších tanečních forem, předpokládá se, že asi 5-10 tisíc let.  Základem jsou krouživé, chvějivé pohyby, kterými ženy odedávna vyjadřovaly své hluboké city a jednotu s přírodou.Orientální tanec pomáhá fyzicky i psychicky, formuje tělo, posiluje a formuje břicho, pomáhá při bolestech zad a páteře, zlepšuje držení těla, stimuluje trávicí soustavu, zlepšuje krevní oběh, řeší gynekologické problémy, celkově zlepšuje sebevědomí ženy.


Tanečními prvky, které pracují s horní částí těla, dosáhneme zpevnění svalstva rukou a prsou. Krouživými a vlnivými pohyby získáme štíhlý pas a pevné boky, zpevníme svalstvo stehen a lýtek, zlepší se prokrvení nohou, zpevní svalstvo podél páteře.


Břišní tanec, ať už jako celkový fitness program nebo jen tak pro radost, je vhodný pro všechny ženy jakéhokoliv věku a postavy. Při melodické hudbě se žena uvolní a zapomene na každodenní stres a shon a získá nový vztah ke svému tělu. Zároveň je možností, jak udělat něco pro svoji postavu.

Více fotografií zde