Rezervace

OTEVŘENÍ 17.5. 2021

Zdravím všechny,
OTEVÍRÁME 17.5. 2021 V 6.00 RÁNO
naše fitko je dávno připravené na "distanční provoz", základem je členství a pak už je to jednoduché:
POSILOVNA
- každý den (6.00 - 22.00) je rozdělen do dvouhodinových bloků, které si bude potřeba rezervovat on-line přes rezervační systém ( a i rušit)
- může se samozřejmě stát, že Vám to nevyjde, ale buďte ohleduplní a uvědomte si, že pokud budete rušit rezervaci na poslední chvíli, už se na Váš čas nikdo nedostane a posilovna zůstane nevyužitá a příště se to může stát Vám, že v rezervacích bude plno, ale reálně ne
- do každého bloku se mohou rezervovat 4 osoby (abychom dodrželi 15m2/osobu) , které pro sebe budou mít 2 hodiny čistého času na vstup, vlastní cvičení a odchod
- šatny a sprchy budou bohužel opět zavřené, k dispozici bude toaleta u recepce
VEDENÉ HODINY
- hodiny budou v obvyklých časech (viz rozvrh hodin) a budou omezeny 4 osobami na jednu hodinu
- šatny a sprchy nebudou k dispozici, pouze toaleta u recepce
KDO MÁ NEVYČERPANOU PERMANENTKU NEBO DEPOSIT
- zakoupené permanentky a deposity zůstávají v platnosti a budou prodlouženy o dobu uzavření fitka (t.j. k 16.5. o 149 dní)
KDO MÁ VYČERPANOU PERMANENTKU NEBO DEPOSIT
- dobíjení bude probíhat stejně jak jste byli zvyklí, došlo ale úpravě cen (děkuji za pochopení) - platba v hotovosti nebo na účet
DŮLEŽITÉ
NEMÁME ŽÁDNÉ PRAVOMOCI ANI OPRÁVNĚNÍ KONTROLOVAT NĚČÍ ZDRAVÍ. 
PROSÍM O OSOBNÍ ZODPOVĚDNOST, ŽE, V PŘÍPADĚ OBJEDNÁNÍ DO POSILOVNY NEBO NA VEDENÉ LEKCE, JSTE ZDRAVÍ, NEGATIVNĚ TESTOVANÍ NEBO OČKOVANÍ.
DĚKUJI
Snažila jsem se to snad jednoduše popsat, budu ráda za jakékoliv připomínky, máme na doladění ještě několik dní, pište, volejte, určitě se domluvíme.
Ještě prosba na závěr, pokud byste chtěli naše fitko podpořit a neprodloužit si permanentky nebo vyčerpat jen polovinu ze zbývající hodnoty a zakoupit rovnou nové, budeme rádi.
Těšíme se na Vás
Lenka Racková