Rezervace

Fitbox®

Chceš být fit, v kondici a zbavit se stresu? Staňte se součástí nejnovějšího trendu!

Více fotografií zdeMáme pro vás řešení v podobě FITBOX® programu. Licencovaný program FITBOX® je velice oblíbenou a fascinující aktivitou. Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti. Cvičení obsahuje několik základních úderů s kombinací množství úderů, kopů a cviků, takže se rozhodně nebudete nudit.

FITBOX® pomáhá udržet a vylepšit kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Pravidelným cvičením FITBOX® získáte svalovou i psychickou rovnováhu.

Proč jít na FITBOX®?

Redukce váhy

Ideální aerobní cvičení napomáhající ke zhubnutí. Je určen těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Pravidelný trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela dostane do kondice a psychické pohody.

Pokožka

Pravidelný trénink pomáhá k vylepšení stavu Vaší pokožky, neboť při zvýšené fyzické námaze se lépe pokožka prokrvuje, člověk se potí, čímž se otevírají póry a odplavují se nečistoty a škodliviny. Je nutné dodržovat pitný režim.

Kondice a psychická vyrovnanost

Komplexní posílení těla

Jdu na svoji 1. lekci

V tom případě nám dovolte pár rad:

Na lekci FITBOX® přijďte raději 5 min. před zahájením.

Lekce FITBOX® mohou být velmi intenzivní, proto doporučujeme před, během a po lekci vypít 1l a více neperlivé vody nebo iontového nápoje.

Na FITBOX® není třeba speciálního oblečení, lze využít to, které používáte pro běžnou sportovní - rekreační aktivitu. Sportovní oblečení pohlcující pot je však vhodnější a na těle příjemnější.

Bandáž nebo FITBOX® rukavice. Pokud nevíte jaké, jděte na lekci bez nich a instruktor Vám rád poradí, co je pro Vás to nejlepší. Doporučujeme vyslechnout jeho rady.

Doporučujeme sportovní obuv, není třeba speciální a dobrou náladu!