Rezervace

Posilovna

Naše unikátní bezobslužná posilovna Vám umožní vstup od 6.00 hodin ráno do 22.00 hodin večer včetně všech sobot, nedělí i svátků.  Podmínkou vstupu je zakoupení členství a plnoletost.Členství mladších osob je možné vždy na základě individuální dohody v časech 16.00 - 20.00 hodin , podmínkou je písemný souhlas rodičů, že přebírají v době cvičení za svého syna nebo dceru plnou zodpovědnost.

 

Konkrétní podmínky členství naleznete ZDE.Posilovna je vybavena stroji NESSFIT Style line s moderním designem, elegantní stylizací při zachování dokonalé funkčnosti a samozřejmě vysoké kvality zpracování každého detailu.


Více fotografií zde

SMS Řešení pro pohyb ve stoje-kruhový trénink

 Naše posilovna je kromě jiných strojů vybavena i stroji na kruhový trénink, který způsobil převrat ve světě fitness. Toto cvičení je založeno na deseti isotonických strojích pro trénink v pozici ve stoje - SMS - Stranding Movement Solutions. Tento kruhový trénink nabízí možnost skupinové aktivity i osobního postojového tréninku. Je ideální jak pro ženy, tak pro muže všech věkových kategorií, protože v jednom kole se vždy procvičí celé tělo. Jde o vykonávání jednotlivých cviků různými svalovými partiemi v rychlejším sledu za sebou.

Kruhový trénink je krátké, intenzivní a velice efektivní a motivující cvičení, které Vás rychle dostane do formy!

Kruhový trénink není určen k budování masivní svalové hmoty, ale je to vynikající prostředek k zpevnění vašeho tělo a ke zlepšení vaší fyzické kondice.